| |
 |
De Witte Mol Swingt
Op een schone zonnige dag, de 24ste maart...
Waren ze in de Witte Mol druk in de weer met het opstellen van een podium. Auto's moesten plaats maken, tafels werden uitgetrokken en stoelen bijgezet. Ballonnen werden opgeblazen, slingers in de bomen gehangen. Hoe langer de tijd verstreek, hoe meer de parking op een festivalterrein leek. Een drank-, grimeer- en fotostand, en natuurlijk ook de ijskar, konden niet ontbreken.
De eerste festivalgangers namen druppelsgewijs plaats, allen verkleed in het thema: Flower Power! De foto's in het album bewijzen de creativiteit en hun uitbundigheid.
De bands die kwamen spelen waren helemaal te gek. Te beginnen bij de groep 'Three cats and a dog'! Als we een centje voor je moeten laten vallen: zij hebben deelgenomen aan het muziekprogramma: X-factor en zijn daar mooi in de top3 geëindigd. Dat kon je dan ook wel horen aan hun wonderlijke stemmen, één woord: PRACHTIG!
Daarna was het de beurt aan Marjolein. Ze bracht voor ons herkenbare muziek van Disney op haar hobo. Ook enkele bewoners konden op het podium de show stelen. Iedereen zong in volle teugen mee of liet enthousiasme blijken door de armen in de lucht te zwaaien. Waarvoor dank: Herwig, David, Peter, Kyra, Margot en Carlo!
Maar het was nog niet gedaan, nee hoor. Frans had na een ander optreden, nog tijd gevonden om zijn beste accordeonnummers voor ons te brengen.
We gingen opgeladen terug naar onze leefgroep. We hopen dat we zo het lenteweer hebben ingezet voor nog meer heerlijke zonnestralen op onze snoet!
Iedereen nog eens een dikke merci voor de hulp, het enthousiasme om deze dag nog vrolijker te maken dan hij al kon worden.
Liefs, het Zandkasteel en de Duin (de organisatoren)
|