Your browser is outdated. Upgrade your browser for better user experience and security

Organisatie

Coördinatiecentrum

Binnen het netwerk worden specifieke diensten gezamenlijk georganiseerd. Deze diensten bieden ondersteuning en expertise aan de zorgcentra en stimuleren interne uitwisseling van kennis en ervaring. 

Meer weten over de werking van het Coördinatiecentrum?

Goede tekstballon.png


011 705 624  of administratie@cc.stijn.be

Medewerkers van het Coördinatiecentrum:

Goede tekstballon.png

Alex Appeltans
preventiecoördinator
0474 677 368 of
preventieadviseur@cc.stijn.be

Goede tekstballon.png

Ann Berghmans
aankoopbeleid
011 805 896  of aankoop@cc.stijn.be

Goede tekstballon.png

Caroline Claes
diensthoofd ICT
011 805 838 of
caroline.c@cc.stijn.be

Goede tekstballon.png

Carina Geerts
administratief coördinator
011 805 835 of carina.g@cc.stijn.be

Goede tekstballon.png

Greet Goossens
bouwcoördinator
011 805 847 of
greet.goossens@cc.stijn.be

Goede tekstballon.png

Marijke Jordens
directeur ontwikkeling en ondersteuning
0476 576 785 of dir.oo@cc.stijn.be

Goede tekstballon.png

Heidi Palmaers
bedrijfsjurist
011 350 125 of 
jurist@cc.stijn.be

Goede tekstballon.png

Ben Schouten
wetenschappelijk onderzoek
013 359 833 of onderzoek@cc.stijn.be

Goede tekstballon.png

Dries Willems
verantwoordelijke financiële dienst
dries.willems@cc.stijn.be

Goede tekstballon.png

Ria Steegen
expert technieken
 0470 206 259 of ria.steegen@cc.stijn.be

Goede tekstballon.png

Els Umans
vormingscoördinator en DPO
011 574 732 of 
vorming@cc.stijn.be

Goede tekstballon.png

Greet Vaes
projectmedewerker personeelsdienst
011 350 180 of 
greet.v@cc.stijn.be

Goede tekstballon.png

Jo Vanden Bossche
audiovisuele dienst
011 642 860 of
video@cc.stijn.be

Goede tekstballon.png

Jelle Verstraten
bedrijfsjurist
Jelle.V@cc.stijn.be

Goede tekstballon.png

Dries Willems
verantwoordelijke financiële dienst
dries.willems@cc.stijn.be